Ako vnímala prednášku pani učiteľka?

Prednáška bola výborná a pani Botlíková to robí úžasne. Žiaci sa naučili cenné rady do života a verím, že ak sa ocitnú pred nejakým problémom, tak si spomenú na jej slová a super prednášku. Naučia sa problémy riešiť, dokážu o problémoch rozprávať a prekážky prekonávať, aby sa dostali k svojim cieľom. Verím, že ak nam to situácia dovolí, tak sa stretneme aj osobne na našej škole. Pekný deň prajem. Hanesová (ZŠ s MŠ O. Cabana, Komjatice) 

Erika Botlíková – prednášateľka pre oblasť západného Slovenska

PRAVDY O DROGÁCH v online forme sa zúčastnila aj jedna mamička

Dnes som sa spoločne s mojou dcérou – gymnazistkou – zúčastnila prednášky o drogách počas jej online dištančného vyučovania. Bola som zvedavá, aké informácie dcéra o drogách dostane. Na moje prekvapenie, celú prednášku som sledovala s “otvorenými ústami”, tak bola pútavo zostavená. Pani prednášateľka Erika sa detí veľa pýtala a tým ich vťahovala do deja. Celkovo som z nej mala veľmi dobrý pocit, informácie ktoré deti dostali za tak krátky čas (cca 45 min) dávali hlavu aj patu. Na príkladoch zo života dostali vysvetlené základy toho čo sú drogy a čo sposobujú na mentálnej aj telesnej úrovni. Pre mňa ako rodiča to bolo takisto veľmi prínosné a som rada, že škola takúto veľmi užitočnú prednášku pre deti zabezpečila aj takouto online formou.“ Eva S. Bratislava

Prednášateľka Katka pre stredné Slovensko
Samo Albrecht – prednášateľ pre Košický a Prešovský kraj
Prednášateľ Mišo pre oblasť západného Slovenska

Páči sa Vám naša práca? Podporte nás pravidelným či jednorázovým príspevkom – kliknite sem, môžete nám darovať aj 2% z daní a my zabezpečíme, aby čím ďalej, tým viac žiakov a študentov na slovenských školách počulo PRAVDU O DROGÁCH a urobilo rozhodnutie žiť život bez nich.

Váš tím Slovensko bez drog 😉

Zdieľať na Facebooku