Drogy, vrátane tých legálnych, boli a sú nástrojom na vytvorenie krotkých, poslušných ovečiek. Peniaze sú až druhoradé. Hlavným cieľom sú závislí ľudia, neschopní samostatne myslieť a tvoriť, poslúchajúci povely „vodcov“ šírené prostredníctvom médií. 

Psychofarmaká sú jedinou drogou, ktorá mala podľa posledného prieskumu na slovenských školách stúpajúci trend. To je súčasná realita. Treba o tom vedieť, informovať ostatných a zastaviť to. ADHD a ďalšie nezmyselné a vymyslené poruchy sú marketingovým nástrojom farmaceutických firiem, ktoré sa cez školenia školských psychológov a následne svojich dílerov – psychiatrov – snažia o čo najmasovejšie zdrogovanie spoločnosti. Nič netušiaci rodičia, ktorí majú s deťmi problémy (čo je a vždy bolo, aj pred 2000 rokmi) a chcú im pomôcť, pričom sú sami často pod vplyvom nejakej drogy a zahltení zlými správami z médií, si potom radi nechajú poradiť „odborníkom“ a šupnú dieťaťu nejaký ten „liečik“ na upokojenie, hyperaktivitu, neschopnosť sústrediť sa atď. A závislá ovečka je na ceste.

Deti zďaleka nie sú jediným cieľom. Množstvo dospelých sa dnes (v dobrej viere a bohužiaľ i v desinformovanosti) uchyľuje k psychofarmakám ako k riešeniu na svoje psychické, inak povedané aj mentálne, problémy. Ako účinná je liečba psychoramakami?

Pozrite sa sami:

Lieky na úzkosť a depresiu vyvolávajú úzkosť, depresiu a samovražedné myšlienky – toto nie je žiadna tajná informácia. Je to fakt, ktorý si môžete prečítať na príbalovom letáku napr. Zoloftu. Nájdete tam: Zoloft sa môže používať na liečbu depresie a na prevenciu návratu depresie (u dospelých)….“ o kúsok ďalej v tom istom príbalovom letáku sa dočítate, že Ak máte depresiu a/alebo stavy úzkosti, môžete mať niekedy sebapoškodzujúce alebo samovražedné myšlienky. Tieto myšlienky môžu byť častejšie od začiatku užívania antidepresív dovtedy, kým tieto lieky začnú účinkovať, obvykle okolo dvoch týždňov, ale niekedy aj dlhšie. No a ďalší kúsok ďalej zistíte, že jedným z vedľajších účinkov tohto lieku sú „…príznaky depresie spolu so sebapoškodzujúcimi a samovražednými myšlienkami (suicidálne myšlienky).

Jediný typ drog, ktorý za posledné obdobie zaznamenal významný nárast v užívaní medzi slovenskou mládežou sú práve psychofarmaká bez predpisu od lekára! Bez predpisu lekára! Odkiaľ ich vzali? Nie náhodou od kamarátov, ktorí ich majú predpísané?

Nehovoríme vám tieto informácie preto, aby sme vás vydesili, ale preto, aby sme vás informovali. Riešenie tejto krízy v skutočnosti spočíva v INFORMOVANOSTI. Buďte inforovaní, nie desinformovaní. Nižšie vo videu si nájdete skutočné výpovede ľudí, ktorí závislosť od psychotropných látok prekonali. Kto môže o tejto skúsenosti podať pravdivejšie svedectvo?

Zistite si fakty o psychofarmakách napríklad aj tu.

Na záver krátka úvaha: slovo „psychické“ pochádza z „psyché“, latinského slova psukhē ‘, ktoré znamená ‚duša‘. Avšak doktor Eric Kandel, nositeľ Nobelovej ceny a professor na Kolumbijskej univerzite v oblasti výskumu mozgu, verí, že tento druh chorôb (mentálne poruchy) súvisí čisto z mozgom. Ako sám tvrdí: „Všetky mentálne procesy sú procesy v mozgu a preto všetky poruchy mentálnych funkcií sú biologické ochorenia. Mozog je orgánom mysle. Kde inde by mali byť menálne poruchy, ak nie v mozgu?“ Takže psychiatropné látky, predpisované psychiatrami – všetci tak hrdo nosia v svojom názve „psyché“ (dušu) – ktoré majú pomôcť duši v skutočnosti dušu popierajú a tvrdia, že riešenie spočíva v regulácii chemickej rovnováhy mozgu prostrednícrvom drog, ktoré ľuďom podávajú. Hm… ?! To je na zamyslenie.

Zdieľať na Facebooku