Nedávno prebehla online prednáška PRAVDA O DROGÁCH na Strednej priemyselnej škole dopravnej, 1. ročníky. Prednášala ju naša skvelá Erika Botlíková. Ďakujeme pani profesorke Bučkovej, že si našla čas a poslala nám ohlasy študentov. Oplatí sa prečítať do konca…????????

Liliana (I.D) → Dobrý deň, beseda bola super.

Dominik (I.A) → Dobrý deň, prednáška sa mi veľmi pačila a kľudne by som dal aj 2-hodinovku, aby sa stihlo vysvetliť všetko.

Dominika (I.A) → Takže beseda o drogách bola veľmi príjemná, veľmi sa mi páčilo, ako to pani prezentovala podľa príkladov zo života. Vedela to pekne vysvetliť ,aby tomu každý chápal, lebo čo som mala besedy o drogách na mojej ZŠ, tak tam sme skôr rozoberali zloženie drog a nič viac, takže besedu hodnotím veľmi pozitívne.

Tomáš (I.A) → Dobrý deň, pani profesorka, dnešná prednáška o drogách bola veľmi poučná. Páčilo sa mi, že nebola pripravovaná takým „klasickým“ spôsobom, ale išlo o takú reálnu prednášku, pani prednášajúca tému vysvetľovala jasne a zrozumiteľne, poukazovala na javy zo života. Ak si dobre pamätám, tak táto istá pani bola s touto prednáškou raz aj na mojej základnej škole. Ale vždy je dobré pripomenúť si nejaké informácie. Za mňa to bolo veľmi podarené a pekné.

Lívia (I.D) → Dobrý deň, pani učiteľka, prednáška sa mi veľmi páčila, pani to veľmi dobre vysvetľovala, naučila som sa niečo nové a celkovo mala prednáška podľa mňa dobrú atmosféru, bolo to také uvoľnené.

Nina (I.D) → Dobrý deň, z dnešnej prednášky som sa dozvedela nové, zaujímavé informácie. Aj keď som už takéto prednášky mala na základnej škole. Táto prednáška bola pre mňa zo všetkých prednášok najlepšia a najviac ma upútala.

Lukáš (I.A) → Dobrý deň pani učiteľka, beseda o drogách sa mi páčila, bolo to dobre vysvetlené, všetko bolo zrozumiteľné a pochopil som to. Zobral som si z toho, že zabávať sa dá aj bez drog a alkoholu.

Michal (I.D) →  Dobrý deň, beseda bola celkom zábavná a náučná. Napríklad som sa naučil, že káva je tiež droga čiže jed.

Simona (I.A) →  Dobrý deň, pani učiteľka, tak mne sa prednáška páčila a aspoň som si potvrdila, že by som to v živote nechcela skúsiť… Bola to zaujímavá prednáška, nebola nudná a pani, ktorá prednášala, bola veľmi milá. Mohla byť aj dlhšia tá prednáška.????

a jedna úsmevná na záver:

Adam → Dobrý deň, pani učiteľka, dnes som zaspal a zmeškal som skoro celú prednášku o drogách. Nedá sa niekde pozrieť? Ďakujem Vám. Adam 

????????????

Zdieľať na Facebooku